Poprzednio strona znajdowała się na serwerze blogi.com, ale z racji, ze z niewyjasnionych przyczyn usunieta zostala moja strona. Przenioslem ja na serwer zeto sa. Jej obecny adres to http://asroma.glt.pl. Teraz strona bedzie lepiej funkcjonowac...

other : :
wrz 27 2002 Napięcie się zwiększa, a forma? ::.
Komentarze: 6

Zły początek sezonu tworzy ogromne napięcie wewnątrz drużyny. Ostatni remis w Atenach byl pierwszym punktem od dluższego okresu dla Giallorossi, ale zamiast ulepszenia, nastrój wydaje się jeszcze gorszy. Niestety nastrój byl fatalny nawet podczas treningu na Trigorii. Podczas wczorajszego treningu trener AS Romy - Fabio Capello przyganil do nalezytej formy F. Tottiego, ktory nie przykadal się podczas treningu. Stwierdzil: "Jestes kapitanem zespolu musisz stwarzac dobra atmosfere i swiecic przykladem." Totti odpowiedzial: "Czego chcesz? Zawsze krzyczysz na mnie!" Może atmosfera nie jest najlepsza, ale wszyscy są przekonani, że na mecz z Brescią przyjdzie forma i porozumienie... i w koncu 3 punkty!!! Powodzenia.